Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Zaręba

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Dom z garażem, ul. Osiedlowa

Zaręba,dolnośląskie

395 000 zł83,40 m² 4 736,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:90 m²

Na sprzedaż funkcjonalny segment w zabudowie szeregowej położony w Zarębie. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju gotowych do wprowadzenia lub.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wesoła

Zaręba,dolnośląskie

3 000 zł200 m² 15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Opis Do wynajęcia przestronny i zadbane mieszkanie o powierzchni 138 m2 w miejscowości Zaręba, tylko 3km od Lubania. Składa się z dwóch niezależnych, przestronnych lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Zaręba

Zaręba,dolnośląskie

2 000 zł98 m² 20,41 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dla firmy: luksusowe mieszkanie Lokalizacja: spokojna, cicha okolica Mieszkanie mieszkalne W pełni umeblowane, wysoki standard Przestronny taras i ogród Piwnica do dyspozycji Jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Zaręba

Zaręba,dolnośląskie

5 500 zł296 m² 18,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 880 m²

Opis Do wynajęcia przestronny i zadbany dom o powierzchni parter: 138 m2 i poddasze (osobny lokal mieszkalny) 98 m2 w miejscowości Zaręba, tylko 3km od Lubania. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa uzbrojona Zaręba

Zaręba,dolnośląskie

18 000 m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Sprzedam/wynajmę/zamienię się- teren położony w doskonałej lokalizacji (zaręba)- blisko granicy Polska-Niemcy-Czechy, w pobliżu drogi głównej A4, oraz drogi krajowej 30. Teren może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Wyszyńskiego

Zaręba,dolnośląskie

222 000 zł177 m² 1 254,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Informuje o możliwości wzięcia udziału w pierwszej elektronicznej licytacji zabudowanej nieruchomości gruntowej położonej w Zaręba ul. Prymasa Wyszyńskiego 10. Przedmiotem licytacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Osiedlowa

Zaręba,dolnośląskie

330 000 zł110 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

sprzedam dom w zabudowie szeregowej na spokojnym osiedlu w Zarębie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Zaręba

Zaręba,dolnośląskie

32 000 zł915 m² 34,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka w Zarębie o powierzchni 915 m2, w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczona jest na tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, zabudowy zagrodowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Zaręba

Zaręba,dolnośląskie

280 000 zł262 m² 1 069,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do sprzedania połowa domu/bliźniak w miejscowości Zaręba, 4 km od Lubania. Dom po kapitalnym remoncie, gotowy do zamieszkania od zaraz. Powierzchnia mieszkalna 89m2, łączna powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Zaręba

Zaręba,dolnośląskie

330 000 zł160 m² 2 062 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Atrakcyjne położenie. Dom posiada duży salon z kominkiem, zrobiony w drewnie. Odrębne wyjście z kuchni na ogród. Teren wokół domu zadbany, zagospodarowany - trawnik, kostka, miejsce na.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij